Nowy tatuaż Miley Cyrus

Wydziarała sobie... portret babci!

Miley Cyrus należy do grona gwiazd, które bardzo lubią tatuaże i chętnie dziarają sobie coś od czasu do czasu. Piosenkarka ma już kilka tatuaży i ostatnio postanowiła powiększyć swoją kolekcję!

Miley udała się po nową ozdobę do bardzo znanej artystki, Kat Von D, u której wykonywała zresztą swoje dwie poprzednie dziary. Poprosiła o portrecik… swojej ukochanej babci na ręce! Czarno-biały wizerunek wygląda wspaniale – delikatna kreska i ciepłe odcienie tworzą idealną całość.__ ‘Bo jestem jej ulubienicą, a ona moją’__ – napisała Miley pod zdjęciem swojego tatuażu na Instagramie.

Babcia Miley z tatuażu wydaje się być do niej całkiem podobna. Muszą być ze sobą naprawdę blisko, skoro wokalistka zdecydowała się na wytatuowanie jej portretu… Słodko, prawda? Pytanie tylko, czy babcia ucieszy się z tego, że jej wnuczka wytatuowała sobie ją na ręce. Wiecie, jakie potrafią być babcie w temacie tatuaży!

*Jeśli jeszcze nie wiecie – Miley wystąpi na scenie MTV EMA 2013! Naszą wielką europejską imprezę będziemy nadawać w najbliższą niedzielę – startujemy o godz. 19:00! *

Środa, 06. Listopada 2013

fb custom audience

adform