Lana Del Rey kręci film!

W sieci jest już teaser!

Wow! Okazało się, że śpiewanie to nie jedyna pasja Lany Del Rey. Wokalistka postanowiła nakręcić krótkometrażowy film! Chyba możemy spodziewać się czegoś absolutnie fantastycznego – zwłaszcza gdy przypomnimy sobie teledyski Lany i ich niepowtarzalny klimat.

Film Lany reżyseruje Anthony Mandler, czyli facet odpowiedzialny za jej teledyski do piosenek ‘National Anthem’ i ‘Ride’. Produkcja będzie się nazywać ‘Tropico’ i ma nawiązywać do biblijnej opowieści o Adamie i Ewie. W sieci pojawił się już teaser filmu – trzynastosekundowe wideo, na którym Lana modli się powtarzając frazę ‘Dear John, forgive us our sins’ i patrzy na kowboja ze strzelbą. Wygląda to dość niepokojąco… i jednocześnie mega interesująco!

Gorzej, że film ma być pożegnaniem z fanami. Publikując info i planach wyprodukowania shorta Lana zatweetowała: ‘Patrzę naprzód i realizuję mój pożegnalny projekt. Podziwiam was i dziękuję za inspiracje. TROPICO. Czy to możliwe, aby Lana kończyła karierę? Jakoś trudno nam w to uwierzyć… Może po prostu wokalistka chce zmienić wizerunek i zacząć nowy etap w życiu?

Zobaczcie teaser jej filmu! To będzie coś… Czekacie?

Czwartek, 07. Listopada 2013

fb custom audience

adform