Selena Gomez wkurzona na Lorde!

'Nie jesteś feministką, za jaką się uważasz'

To było do przewidzenia. Selena Gomez nie wytrzymała i postanowiła w końcu odpowiedzieć Lorde, która ostatnio sporo sobie nagrabiła u gwiazd.

Przypomnijmy – Lorde skrytykowała piosenkę ‘Come And Get It’ Seleny, mówiąc: ‘’Jestem feministką, a w tekście jej piosenki jest powiedziane: __’Kiedy będziesz gotowy, przyjdź i weź to ode mnie’. Brzydzi mnie obraz kobiety ukazanej w taki sposób’__. Przy okazji pojechała też po Taylor Swift i Justinie Bieberze, jednak tylko Sel postanowiła skomentować jakoś tę sytuację.

‘To, co robi Lorde, to nie jest feminizm. Ona nie wspiera innych kobiet. To moja szczera opinia, powiedziałabym jej to, gdybym ją spotkała’ – powiedziała Gomez w rozmowie z magazynem ‘Flaunt’.__ ‘Śpiewałam cover jej piosenki ’Royals’ na moich koncertach, ale nie będę już więcej tego robić. Zamiast tego będę śpiewać ‘Roar’ Katy Perry’__ – dodała urażona Selena.

Nie dziwimy się, że jest wkurzona na Lorde. Doceniała jej twórczość, grając jej numer na swoich koncertach, a w podziękowaniu usłyszała tylko przykre słowa… Dziewczyny raczej się nie zaprzyjaźnią. Teraz pozostaje tylko pytanie – czy Lorde odpowie Selenie? A potem Selena jej? I jeszcze raz, i jeszcze raz…? Wyszłoby coś w stylu akcji Miley vs Sinead

Piątek, 08. Listopada 2013

fb custom audience

adform