Miley Cyrus już jedzie na MTV EMA!

Wielkie pakowanie

Jesteście gotowi na tegoroczną ceremonię rozdania nagród MTV EMA 2013 ? Bo Miley Cyrus – jak najbardziej! Gwiazda już wyruszyła do Amsterdamu na największą imprezę tego roku!

Miley będzie jedną z gwiazd, które wystąpią na MTV EMA 2013. Nie możemy się doczekać jej show – czy uda jej się przebić siebie samą i swój pamiętny występ na tegorocznej gali MTV Video Music Awards? O jej sexy tańcu z Robinem Thicke jest głośno do tej pory!

Piosenkarka spakowała się już na podbój Europy. Na swoim Instagramie opublikowała foto, na którym stoi na wypchanej po brzegi walizce, którą pomaga jej zapiąć jej osobisty asystent, Biew Biew znany wszystkim z dokumentu ‘Miley: The Movement’. Co ona tam spakowała?!

Pakowanie z Biew Biew. Amsterdamie nadciągaaaaaaamyyyyyy!’ – napisała Miley publikując fotkę na Insta. Zdjęcie wygląda mega zabawnie, ale w sumie jesteśmy trochę zawiedzeni. Myśleliśmy, że Miley pojedzie w walizce jako bagaż Redfoo.

Bądźcie z nami w niedzielę 10 listopada od 20:00 – transmisję na żywo rozpoczniemy od relacji z czerwonego dywanu! Będziemy też nadawać w social mediach – złapcie nas na Twitterze i profilu MTV Polska na Facebooku!

Piątek, 08. Listopada 2013

fb custom audience

adform