MTV EMA 2013 - najlepsze występy

Zapamiętamy to na długo...

Jak co roku ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards obfitowała w niesamowite występy gwiazd – i to na żywo! Wystąpili m.in. Katy Perry, Icona Pop, Robin Thicke, Miley Cyrus, The Killers, Kings Of Leon, Afrojack i Bruno Mars. Wszystkie występy reprezentowały poziom muzy z najwyższej półki i 100% zaangażowania artystów. Jednak które wykony miały taki rozmach, że będziemy je z pewnością pamiętać do przyszłego roku?

Wspaniały, widowiskowy show Katy Perry moglibyśmy oglądać bez końca! Światła, spadające gwiazdy i Katy unosząca się w plątaninie kolorowych szarf i świetlny pokaz na scenie to niezapomniane wrażenia. Czadu dała także Miley Cyrus i jej kosmiczna ekipa – stroje rodem z innej planety nieźle podkręciły atmosferę. W jednej z piosenek miała na sobie srebrną sukienkę DO KOLAN! Na szczęście później okazało się, że ma też ze sobą seksowne białe body. Uff…

Robin Thicke tym razem wprawdzie nie zaprosił Miley do wspólnego wykonu ‘Blurred Lines’, ale na scenie miał ze sobą… tłum tancerek topless pokrytych srebrną farbą! Ten to wie, jak się ustawić. Podobnie jak Bruno Mars, który występował u boku tancerki wijącej się na rurze. Było sexy!

Zobaczcie najlepsze momenty z występów w naszej galerii!

Poniedziałek, 11. Listopada 2013

fb custom audience

adform