Miley Cyrus zapaliła jointa na scenie!

Przebiła siebie samą z MTV VMA 2013?

Podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards Miley Cyrus zaszokowała wszystkich swoim wspólnym występem z Robinem Thicke. Okazało się, że wielu ludzi nie było przygotowanych na jej seksowny taniec wokół piosenkarza – wybuchł niemały skandal. Jedni bronili Miley, inni ganili jej zbyt prowokacyjny show, a Sinéad O'Connor była po prostu sobą i napisała do niej serię listów bez odpowiedzi.

Jako że od dawna było wiadomo, że na MTV EMA 2013 Miley także wystąpi, wszyscy zastanawiali się, co pokaże tym razem – i czy przebije siebie samą ze swym sexy występem z MTV VMA! Wiele wskazuje na to, że jej wczorajszy show będziemy dłuuugo pamiętać. Wokalistka wystąpiła wraz z kosmiczną ekipą w błyszczących strojach, twerkowała z karlicą przyodzianą w czarny lateks i… zapaliła jointa na scenie!

Gdy Miley odebrała statuetkę za Najlepsze wideo (otrzymała ją oczywiście za ‘Wrecking Ball’), zaczęła grzebać w swojej kopertówce Chanel. ‘Nagroda nie zmieści mi się w torebce, ale znalazłam TO, więc…’ – powiedziała wyciągając skręta. ‘Dzięki wam wszystkim jeszcze raz!’ – dodała i zapaliła jointa na scenie!

Ciekawe, co teraz powiedzą obrońcy moralności. Czy Sinéad szykuje już szósty list?

Wtorek, 12. Listopada 2013

fb custom audience

adform