Beyoncé z niewidomą fanka - wzruszające wideo!

To była jedna ze szczęśliwszych chwil w życiu Sophie!

To nie tajemnica, że Beyoncé bardzo kocha wszystkich swoich fanów i docenia wszystkie ich starania. Nie jest z jedną z zimnych, odległych gwiazd, które pozwalają składać sobie hołdy i nie mają czasu nawet na nędzny autograf – wokalistka stara się dać fanom tyle samo wsparcia, inspiracji i miłości, ile sama od nich otrzymuje!

W sierpniu świat obiegło wzruszające wideo ‘Bey Good’, czyi piękna kompilacja różnych spotkań Beyoncé z jej najbardziej oddanymi fanami. Dziś mamy dla Was nie mniej uroczy filmik ze wspólnym duetem Bey i niewidomej Sophie, dla której obecność na koncercie gwiazdy była spełnieniem marzeń! Dziewczynka nie spodziewała się, że spotka ją takie szczęście i tak bliskie spotkanie z Bey…

W trakcie koncertu Beyoncé podeszła do małej Sophie i przykucnęła na scenie, by być bliżej niej. Porozmawiała z nią, pogłaskała po głowie i zaśpiewała wspólnie z nią fragment ‘Irreplaceable’. Niepełnosprawna dziewczynka była po prostu rozanielona! Nigdy nie marzyła o spotkaniu gwiazdy takiego formatu – a Beyoncé sprawiła, że Sophie poczuła się zupełnie wyjątkowo, jakby cały koncert był specjalnie dla niej!

Zobaczcie wideo z duetu Bey i małej Sophie. Wzruszające, prawda?

Wtorek, 12. Listopada 2013

fb custom audience

adform