Lady Gaga była uzależniona od marihuany?

Paliła nawet 20 jointów dziennie!

Lady Gaga to synonim siły i odwagi – każdemu kojarzy się z twardą laską, która doskonale wie, czego chce i nikomu nie pozwoli się złamać. Jednak jak każdy, Lady Gaga jest tylko człowiekiem i ma także swoje słabości…

Piosenkarka przyznała się w jednym z ostatnich wywiadów, że była uzależniona od marihuany! W najgorszym okresie paliła 15-20 czystych skrętów DZIENNIE. Przestała kontrolować swój nałóg – jarała jointy jak papierosy! ‘Żyłam na psychodelicznym haju, byłam otępiała. Marihuana pomaga mi walczyć ze stresem i stanami lękowymi. Nadal palę, ale od czasu do czasu. Chciałabym w ogóle przestać, dojść do momentu, kiedy nie będę już potrzebować marihuany, aby tworzyć czy czuć się pewnie’ – powiedziała smutno Gaga.

Piosenkarka boryka się z wieloma problemami… To między innymi sława i wszystko, co jest z nią związane, spowodowało jej problemy z nałogiem. ‘Trudno być sławną. Z jednej strony mam wspaniałych fanów, z drugiej – wciąż muszę oddawać siebie światu. Muszę udawać, że wszystko jest w porządku nawet gdy nie jestem do końca szczęśliwa. Jestem tylko człowiekiem, któremu zdarza się załamać. Ludzie nie wiedzieć dlaczego sądzą, że jestem jakąś superkobietą, która nigdy się nie załamuje i nie poddaje’ – wyznała wokalistka.

Wychodzi na to, że wizerunek Lady Gagi skrywa bardzo wrażliwą, delikatną dziewczynę, którą łatwo zranić… Warto pamiętać o tym, że nawet gwiazdy są ludźmi!

Środa, 13. Listopada 2013

fb custom audience

adform