Będzie śledztwo w sprawie jointa Miley?

Co grozi wokalistce?

A jednak! Wprawdzie Miley Cyrus zachowywała się na tegorocznej ceremonii rozdania nagród MTV Europe Music Awards bardzo spokojnie, to jednak udało się wywołać jej mały skandal. Chodzi oczywiście o jaranie jointa na scenie po odebraniu statuetki za Najlepsze wideo dla "Wrecking Ball'.

Jeżeli myśleliście, że ta akcja Miley przejdzie bez echa, byliście w dużym błędzie. W Amsterdamie wprawdzie można posiadać niewielkie ilości marihuany na własny użytek, jednak piosenkarka i tak może mieć kłopoty. Nie uwierzycie z jakiego powodu!

Owszem, chodzi o palenie, ale jak się okazało, wcale nie marihuana jest problemem. tylko… sam dymek. Zapalając skręta na scenie Miley złamała przepisy obowiązujące na terenie hali Ziggo Dome, gdzie odbywała się gala! Tjitte Mastenroek, rzecznik jednej z holenderskich instytucji publicznych, wypowiedział się w sprawie Miley jednoznacznie:__ ‘Dostaliśmy skargi dotyczące palenia, które było widoczne także w telewizji. Musimy wszcząć śledztwo. W Holandii palenie w miejscach publicznych jest zabronione. Pracownicy tacy jak kamerzyści i dźwiękowcy mają prawo przebywać w otoczeniu wolnym od dymu’__.

Serio? Przecież dymek z pojedynczego skręta Miley na pewno nikogo nie otruł, za to błyskawicznie rozwiał się na wielkiej hali… *Interwencja służb w tej sprawie brzmi jak jakiś żart!
*
A Wy co o tym sądzicie?

Środa, 13. Listopada 2013

fb custom audience

adform