Lady Gaga... w trójkącie?

  'To brzmi nieźle!'

  Lady Gaga długo szukała tego jedynego. Wielokrotnie wiązała się z niewłaściwymi facetami, a bolesne rozstania odcisnęły na niej piętno… Był okres, kiedy zupełnie nie potrafiła zaufać mężczyznom. Wszystko zmienił dopiero Taylor Kinney, którego poznała na planie swojego teledysku do numeru ‘Yoü And I’. *Mateczka jednak nie miałaby nic przeciwko zabawie w trójkącie! *

  ‘To brzmi nieźle! Jeżeli mój chłopak by tego chciał, nie miałabym nic przeciwko. Chociaż jestem monogamistką, nie przeszkadza mi taki pomysł’ – powiedziała wczoraj w wywiadzie z Howardem Sternem.

  Mother Monster zdradziła także, że seks nie jest dla niej najważniejszy w związku. ‘Relacja psychiczna to dla mnie coś silniejszego niż związek cielesny. Oboje z Taylorem chronimy siebie i naszą miłość. Traktujemy siebie z dużą dozą opiekuńczości i jesteśmy dla siebie po prostu dobrzy’ – powiedziała wokalistka.

  Czy to oznacza, że pomiędzy nimi jest już lepiej? Ostatnio sporo mówiło się o kryzysie w ich związku… Oby wszystko było na dobrej drodze!

  Środa, 13. Listopada 2013

  fb custom audience

  adform