Jennifer Lawrence nie będzie się odchudzać

'Nic mnie nie zmotywuje'

Jennifer Lawrence wielokrotnie podkreślała, że jest zadowolona ze swojego wyglądu i nie ma kompleksów. Nic dziwnego – przecież jest idealnie piękna! Aktorka nie przejmuje się ani krytyką swojego ciała, ani obowiązującymi kanonami urody. Jest zadowolona ze swoich kobiecych kształtów i nie zamierza dążyć do rozmiaru zero.

‘Nic nie jest w stanie mnie zmotywować do ćwiczeń czy diety. W trakcie kręcenia ’Igrzysk śmierci’ pożerałam niesamowite ilości jedzenia, mówiłam sobie nawet ‘przestań, ludzie się na ciebie gapią!’ To jednak nie pomagało. Kiedy zaczęły się zdjęcia do ‘X-Men’, przeszło mi nawet przez myśl, żeby poćwiczyć, bo przecież występuję tam nago. Oczywiście wcale się za to nie zabrałam! Nic mnie nie motywuje do wysiłku!’ – powiedziała Jennifer w wywiadzie dla InStyle.

Piękna aktorka sporo powiedziała o swoich ulubionych daniach i smakołykach. Jen kocha francuskie frytki, pizzę, żeberka i serniki. Mogłaby je wcinać na okrągło! Jeżeli Jennifer faktycznie tyle je i tak wspaniale wygląda, zazdrościmy jej przemiany materii…

A może to ściema i tak naprawdę gwiazda ciężko haruje na siłowni, żeby spalić te wszystkie pizze i hamburgery?

Czwartek, 14. Listopada 2013

fb custom audience

adform