Taylor Swift i Lorde na wspólnym lunchu!

Jednak się lubią?

No nieźle! Wychodzi na to, że albo Taylor Swift wybaczyła Lorde krytykę pod swoim adresem, albo laski się dogadały w inny sposób. W każdym razie nie ma pomiędzy nimi żadnych kwasów – umawiają się nawet na wspólne lunche!

Lorde, siedemnastoletnia nowozelandzka wokalistka, zasłynęła nie tylko hitem ‘Royals’, ale i skłonnością do jechania po każdym, o kogo ją spytają. Oberwało się już od niej Justinowi Bieberowi i Selenie Gomez (która nie wytrzymała i odpowiedziała na krytykę). Lorde nazwała też Davida Guettę 'obrzydliwym’ i niezbyt pochlebnie skomentowała Taylor, nazywając ją wyniosłą i niedostępną.

Wychodzi na to, że Tay nie jest aż tak zimna i odległa, skoro wybrała się z Lorde na wspólny lunch! Laski zostały sfotografowane w Madison Square Park w Nowym Jorku. Piosenkarki kupiły sobie hot dogi w budce i plotkowały w najlepsze zajadając ze smakiem. Hejta zatem nie ma!

Lorde pewnie zmieniła zdanie o Taylor po bliższym poznaniu wokalistki. Może wyciągnie z tego wnioski i przestanie wszystkim jechać na zapas?

Piątek, 15. Listopada 2013

fb custom audience

adform