Taylor Swift zemści się na Justinie?

Poszło o Selenę. Taylor zamierza nagrać kawałek o Biebsie...

Justin Bieber długo cierpiał po rozstaniu z Seleną Gomez. Napisał wiele piosenek, które ukazywały cały jego ból po utraconej miłości. Poruszające numery takie jak ‘Rollercoaster’, ‘Heartbreaker’ czy ‘Recovery’ miały chyba na celu stopić lód wokół serca Sel i skłonić ją do powrotu do Justina…

Kiedy wszystkie starania wokalisty spełzły na niczym, postanowił pozwolić dojść do głosu innym uczuciom. Piosenka ‘All Bad’ jest utrzymana w zupełnie innym klimacie. ‘Nie, nie jestem całkiem zły/Mogę cię złościć, tak bardzo złościć/Moja wina? Nie, nie jestem całkiem zły’ – śpiewa Justin w piosence. W tekście nie brak insynuacji, że to nie tylko Justin jest odpowiedzialny za rozpad związku, jest też sporo o fałszywych przyjaciołach i złych doradcach, pod których wpływem ma być jego eks.

Czy fałszywą przyjaciółką Sel ma być wg Justina Taylor Swift? Najwyraźniej Tay tak to odebrała. Podobno wściekła się na Justina, kiedy wysłuchała ‘All Bad’! Jej znajomi twierdzą, że planuje słodką zemstę… Zamierza nawiązać do Justina w swojej piosence!

Jeżeli faktycznie Taylor nagra diss na Justina, może być ciekawie. Jak myślicie, beef wisi w powietrzu?

Piątek, 15. Listopada 2013

fb custom audience

adform