Robbie Williams jedzie po Miley!

Ktoś tu ostro przegina!

Zastanawiamy się, kiedy hejtowanie Miley Cyrus przestanie być modne… Wydawałoby się, że już chyba każdy wypowiedział się w sprawie jej nagości, prowokacyjnych gestów, twerkowania, akcji z Robinem Thicke na MTV VMA 2013 – a jednak nie! Po namyśle głos w sprawie postanowił też zabrać Robbie Williams. Chyba nieźle dogadałby się z Sinéad O’Connor…

Były wokalista święcącego tryumfy w latach ‘90-tych zespołu Take That nie zostawił na Miley suchej nitki! __’Cały świat o niej mówi, a życie w centrum uwagi zawsze prowadzi do odwyku. To ma mega wpływ na psychikę. Wiem z własnego doświadczenia, że bycie na topie może ci spieprzyć życie na długi czas. Miley jest gówniarą. Dzieciakiem, który się buntuje przeciwko rodzicom i show businessowi, przeciwko Hannah Montana. Miley jest śliczna, ma piękne ciało, gra dobrą, popową muzykę. Ale to wszystko może ją wykończyć’__ – martwi się Robbie.

To miło, że Williams przejmuje się losem Miley, ale na razie wszystko wskazuje na to, że wokalistka starannie planuje swój wizerunek i nie ma w tym wszystkim przypadkowości ani braku kontroli. Też jesteście tego zdania?

Piątek, 15. Listopada 2013

fb custom audience

adform