Justin Bieber wspiera ofiary tajfunu na Filipinach

Nowe graffiti i apel o pomoc

Justin Bieber od zawsze stara się zmienić świat na lepsze i pomagać tym, którym w życiu mniej się poszczęściło niż jemu. Działa aktywnie w fundacji Pencils of Promise, która zajmuje się budową szkół w krajach rozwijających się (ostatnio odwiedził Gwatemalę), wspiera też zwierzaki współpracując z PETA.

Ostatnio Biebs dołączył do akcji wsparcia ofiar tajfunu na Filipinach. W wyniku tej katastrofy tysiące rodzin straciło swoje domy – poszkodowanych zostało także wiele dzieci… W sobotę wokalista wraz ze swoim przyjacielem Milkiem Tysonem wykonał w Los Angeles graffiti będące apelem o pomoc dla Filipin. Grafika przedstawia kopię jednego z tatuaży Justina, czyli rąk złożonych w modlitwie. Nad rysunkiem napisał ‘Módlmy się za Filipiny’, pod nim zaś umieścił swoje inicjały.

Justin prosi fanów o wsparcie dla ofiar tajfunu – sam również przekazał na ten cel sporą kwotę. Zamierza także wystawić na aukcję puszki ze sprayem, którym zostało wykonane graffiti! Zysk z ich sprzedaży Justin przeznaczy oczywiście dla ofiar klęski żywiołowej.

Pamiętajcie, że i Wy możecie dołączyć do Justina i wesprzeć Filipińczyków, którzy stracili dach nad głową! Dołączcie do akcji UNICEF i pomóżcie Filipinom!

Poniedziałek, 18. Listopada 2013

fb custom audience

adform