Szok! Brittany Murphy i jej mąż zostali otruci?!

To mogło być morderstwo...

Brittany Murphy była bardzo obiecującą aktorką – zdobywała wiele nagród i grała w wielu doskonałych filmach, takich jak ‘8 mila’, ‘Sin City’ czy ‘Przerwana lekcja muzyki’. Wszyscy byli w szoku, gdy 20 grudnia 2009 roku gwiazda zmarła w wieku 32 lat…

Jak wykazały wyniki autopsji, Brittany była uzależniona od silnych leków. Brała ich ponoć ogromne ilości – podobnie jak Michael Jackson – co wykończyło jej organizm. Oficjalną przyczyną zgonu Brittany było zatrucie lekami oraz rozległe zapalenie płuc i anemia. Pięć miesięcy po jej śmierci zmarł także jej mąż, Simon Monjack. Uznano, że przyczyną jego śmierci także było przedawkowanie leków. Teraz jednak sprawa zaczyna wyglądać zupełnie inaczej!

Angelo Bertolotti, ojciec zmarłej aktorki, przedstawił mediom nowe, wstrząsające wyniki badań włosów, chusteczek higienicznych oraz krwi Brittany i jej męża. Raport wykazał przekroczenie dopuszczalnego stężenia aż 10 metali ciężkich! Leki, które zażywali Brit i Simon, nie miały w składzie takich substancji… ‘Jedynym logicznym wytłumaczeniem jest, że ktoś trzeci celowo naraził parę na zatrucie’ – można przeczytać w raporcie. To oznacza, że Brittany i jej mąż mogli zostać otruci!

Wierzy w to głęboko ojciec aktorki. __’Moja córka nie była narkomanką ani anorektyczką, wbrew temu co mówiono. Plotki zrujnowały jej reputację’ __- powiedział Angelo Bertolotti w wywiadzie po publikacji wyników badań.

Jeżeli to prawda, to jest to po prostu straszne! Kto mógł chcieć śmierci Brittany i jej męża?!

Wtorek, 19. Listopada 2013

fb custom audience

adform