Nowy klip Kanye - 'Bound 2'

Yeezus dał do pieca z kiczem... co Wy na to?

To musiało się w końcu wydarzyć – Kanye West zafascynowany urodą swojej narzeczonej,* Kim Kardashian*, postanowił uczynić z niej gwiazdę teledysku do numeru ‘Bound 2’. W wideo Kim występuje topless, więc bez wątpienia jest na co popatrzeć, jednak cała reszta wywołała wśród fanów rapera dosyć… mieszane uczucia.

Styl teledysków Kanye Westa oscylował pomiędzy tematami gangsta a klasyczną elegancją faceta, który charakteryzuje się prawdziwą klasą. Wideo do ‘Bound 2’ jest zupełnie inne od poprzednich klipów rapera. "Nie żartujemy – to naprawdę coś, czego wcześniej nie widzieliście! ":http://www.youtube.com/watch?v=BBAtAM7vtgc

Wideo rozpoczyna się od widoków górskiej panoramy, frunącego orła i stada dzikich koni biegnących przez prerię. Po chwili widzimy Kanye Westa jadącego na motocyklu w kraciastej koszuli kowboja oraz… nagą Kim Kardashian pozującą na tym samym motocyklu. Nie brakuje także zbliżeń na piękną twarz Kim na tle ładnych krajobrazów. Para kochanków jeździ też na motorze wspólnie – tym razem na tle Wielkiego Kanionu.

Całość wygląda mocno kiczowato – zwłaszcza, że teledysk w całości był kręcony w studio, a wszystkie tła zostały dodane w postprodukcji. Nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że Kanye mógł wyprodukować takie wideo na serio – a Wy jak myślicie?

Środa, 20. Listopada 2013

fb custom audience

adform