Nowy singiel Backstreet Boys!

Będzie wielki come back?

Backstreet Boys to amerykański zespół założony w 1993 roku, który stał się w krótkim czasie kultowym, jednym z najbardziej znanych boysbandów na świecie! AJ McLean, Howie Dorough, Nrian Littrell, Kevin Richardson i Nick Carter wzbudzali gigantyczne emocje i królowali na listach przebojów. Szczyt ich popularności przypadał na lata dziewięćdziesiąte – każda nastolatka miała wówczas ich plakat w swoim pokoju!

W 2001 roku zaczęły się plotki o rozpadzie grupy i problemach osobistych członków zespołu… Po pięciu latach przerwy Backstreet Boys wznowili działalność artystyczną, jednak do tej pory nie udało im się wrócić na szczyt… Od 2009 roku znów było o nich cicho – teraz jednak chłopaki zmobilizowali się i wydali świeżutki singiel!

Liryczny, melodyjny utwór ‘Show ’Em (What You’re Made Of)’ doczekał się także eleganckiego, prostego w formie teledysku, w którym widzimy wszystkich członków zespołu śpiewających na czarnym tle BEZ KOSZULEK. Mimo, że minęło już parę lat i Boysi to już nie chłopcy, tylko dorośli faceci, nadal jest na co popatrzeć!

Numer jest utrzymany w starym, dobrym stylu Backstreet Boys i na pewno wzbudzi nostalgię w dawnych fanach zespołu. Czy jednak to wystarczy, aby po raz kolejny podbić listy przebojów? Czas pokaże!

Co sądzicie o nowym singlu Backstreet Boys – będzie hit?

Środa, 20. Listopada 2013

fb custom audience

adform