Kylie Jenner + Jaden Smith = miłość!

Nowa para w show-businessie

Awwwww… jak słodko! Mamy kolejną piękną parę w show-businessie. Okazało się, że miłość kwitnie pomiędzy synem Willa Smitha, Jadenem, a siostrą Kim Kardashian, czyli Kylie Jenner! Para jest sobą zachwycona – spędzają ze sobą każdą chwilę na romantycznych randkach. Jaden nie szczędzi Kylie czułych gestów… i prezentów godnych prawdziwej księżniczki!

We wtorek para wybrała się na mały shopping do Crystal Store w Beverly Hills – jednego z najbardziej luksusowych sklepów jubilerskich, który specjalizuje się w sprzedaży zdrowotnych kryształów dopasowanych do znaku zodiaku i aury osoby, która będzie je nosić. Jaden postanowił sprawić swojej dziewczynie wyjątkowy prezent – kupił jej przepiękną biżuterię wartą kilka tysięcy dolarów! To się nazywa szeroki gest ze strony chłopaka…

Kylie i Jaden jeszcze do niedawna zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Może nie byli jeszcze do końca pewni swoich uczuć? Teraz jednak już wszystko jasne – modelka i aktor są parą. Oby byli ze sobą szczęśliwi!

Trzymacie za nich kciuki?

Czwartek, 21. Listopada 2013

fb custom audience

adform