Colin Farrell w ekranizacji 'Warcrafta'!

Będzie się działo!

Ciekawostka dla fanów gry ‘World of Warcraft’ (lub Colina Farrella). Właśnie oficjalnie potwierdzono, że powstanie kinowa ekranizacja pierwszych serii gry z lat dziewięćdziesiątych, czyli totalnie kultowych pozycji dla każdego miłośnika komputerowych strategii. Produkcja na pewno będzie mieć wszystko, co potrzebne doskonałej adaptacji gry, czyli rozmach, gwiazdy i efekty specjalne. W jednej z głównych ról wystąpi Colin Farrell!

‘Czytałem scenariusz, jest po prostu nieziemski. Nie grałem nigdy w ’World of Warcraft’ i teraz wiem, że sporo mnie ominęło. To niesamowity, bogaty świat. Reżyser Duncan Jones zaprosił mnie ostatnio na spotkanie i poinformował, że ma dla mnie rolę w tej ekranizacji. Ten facet to geniusz! Pamiętacie, co zrobił za kilka groszy z filmem ‘Moon’? Trudno ogarnąć, jak wspaniały będzie ‘Warcraft’, który ma mieć naprawdę wysoki budżet’ – powiedział Colin w ostatnim wywiadzie.

W filmie możemy spodziewać się nie tylko wartkiej akcji, ale i magicznych stworów, mnóstwa magii i starożytnych artefaktów. Colin Farrell wcieli się w jedną z głównych ról w filmie. Na ekranie zobaczymy też być może Paulę Patton, czyli żonę Robina Thicke!

Premiera planowana jest dopiero na 2015 rok, ale wszystko wskazuje na to, że warto będzie uzbroić się w cierpliwość!

Czwartek, 21. Listopada 2013

fb custom audience

adform