Mike 'The Situation' ma proces!

O co chodzi?

Gwiazdor ‘Ekipy z New Jersey’, Mike ‘The Situation’ Sorrentino, chyba ma kłopoty… Podobno toczy się przeciwko niemu proces federalny, a to nie byle co! Jeżeli myślicie, że Mike coś zbroił czy zaliczył imprezę w stylu Chrisa Browna – nic bardziej mylnego.

Wprawdzie nie wiadomo dokładnie, czego dotyczy postępowanie, jednak jak w życiu – jeżeli nie wiemy, co co chodzi, można się domyślić, że chodzi o pieniądze. Mike i jego przedsiębiorstwa MPS Entertainment, Situation Productions, GTL Managment, a także firma odzieżowa Situation Nation stały się przedmiotem śledztwa!

Podobno postępowanie ma kilka wymiarów – idzie o zaległe płatności Mike’a i być może także o podatki. Do tej pory świadkowie zeznawali w sprawie korespondencji wewnątrz firm Mike’a, anulowanych czeków na jego nazwisko i faktur. Wszystko brzmi dość poważnie – a jak wiadomo, amerykańskie prawo bardzo poważnie traktuje wszystkie kwestie związane z podatkami i finansami. Za takie rzeczy wylądował w więzieniu m.in. Ja Rule i znany aktor Wesley Snipes, gwiazdor takich filmów jak ‘Blade – Wieczny łowca’ i ‘Człowiek demolka’.

Mike, co Ty wykombinowałeś?! Oby nie skończyło się smutno…

Czwartek, 21. Listopada 2013

fb custom audience

adform