Christina Aguilera i A Great Big World

Zobacz wspólny teledysk!

Kolejna udana kolaboracja Christiny Aguilery już do podziwiania w sieci! Tym razem gwiazda postanowiła współpracować z młodym amerykańskim zespołem A Great Big World, grającym pop skrzyżowany z muzyką klasyczną. Efekt? Liryczny, romantyczny, wspaniały!

Christina usłyszała po raz pierwszy piękną balladę ‘Say Something’ podczas finału amerykańskiej edycji ‘You Can Dance’, gdzie numer został wykorzystany jako podkład dźwiękowy dla tancerzy. Zachwyciła się liryzmem piosenki na tyle, że sama zaproponowała zespołowi współpracę i ponowne nagranie ‘Say Something’ z jej udziałem! Powstała prawdziwa perełka, której jeszcze przyjemniej się słucha w połączeniu z pięknym klipem.

Dwóch utalentowanych muzyków, zachwycająco elegancka Christina i wideo pełne wzruszających, wyciskających scen z życia zwykłych ludzi – takich, jak my wszyscy… Efekt jest naprawdę powalający i doskonale ilustruje uczucia, jakich doświadczamy w przełomowych momentach swojego życia, gdy potrzeba odwagi i siły, aby zacząć od nowa.

Zobaczcie wzruszający klip do 'Say Something' w wykonaniu chłopaków z A Great Big World i Christiny. Piękny, prawda?

Czwartek, 21. Listopada 2013

fb custom audience

adform