Dzień One Direction już jutro!

Niespodzianki od chłopaków

Wow! Pamiętacie, że jakiś czas temu chłopaki z 1D postanowili zorganizować dla swoich fanów Dzień One Direction z masą atrakcji i niespodzianek? To już jutro, czyi 23 listopada! Dzień 1D to wyjątkowy prezent od zespołu dla fanów i sposób na podziękowanie za całe wsparcie, jakie od nich otrzymują.

Harry, Liam, Zayn, Niall i Louis zapowiedzieli, że w Dniu One Direction czeka nas m.in. 7 godzin grania na żywo i gościnne występy innych gwiazd! Stream z koncertu chłopaków będzie można oglądać na YouTube i Google plus. Start o 23:00 czasu polskiego – to będzie fascynująca noc!

Co Chłopaki z 1D przygotowali dla fanów? Zobaczymy film ukazujący kulisy ich pracy, posłuchamy premierowych piosenek z płyty ‘Midnight Memories’ i zobaczymy wielu wspaniałych gości! Pojawią się Robbie Williams, Celine Dion, Simon Cowell, Muppety i – UWAGA – Mariusz Pudzianowski, czyli oczywiście nasz polski Strongman. Cały świat zobaczy film nakręcony przez niego i polskich Directioners dla 1D – niesamowite, prawda?

Podczas Dnia One Direction fani, którzy wzięli udział w konkursach i wyzwaniach zespołu, zobaczą efekty swoich wysiłków na ekranie. Będzie także oficjalny quiz 1D Day wykorzystując hashtag #1DDayLive i aplikację Zappar. A to nie koniec!

Emisja rozpocznie się w tę sobotę, 23 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa do 3:00 rano w niedzielę na stronach YouTube oraz Google plus. Zapowiada się fascynująca noc dla wszystkich Directionersów!

Piątek, 22. Listopada 2013

fb custom audience

adform