Kim wydała 80 tysięcy $ na operacje plastyczne?

Wszystko, by wrócić do formy

Jak wiemy, Kim Kardashian w ciąży przytyła ponad 20 kilogramów i po urodzeniu małej North wpadła w niezłe kompleksy… Postanowiła, że nie będzie się nikomu pokazywać, dopóki nie wróci do dawnej formy i znów nie zacznie zachwycać seksownymi kształtami. Zniknęła na dobrych kilka miesięcy, by potem pochwalić się świetnymi efektami diety i treningu.

Czy jednak jej szybki powrót do pełnej formy faktycznie jest zasługą ciężkiej pracy? Ostatnie doniesienia mówią, że Kim wydała aż 80 tysięcy dolarów na operacje i zabiegi kosmetyczne, które pomogły jej schudnąć i wymodelować ciało! Jak orzekł chirurg wypowiadający się dla magazynu ‘Life&Style’, Kim na bank zdecydowała się na zabieg poprawienia owalu twarzy za pomocą wypełniaczy, usuwanie rozstępów i specjalne zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające.

‘To popularne zabiegi wśród gwiazd, które właśnie urodziły. Można dzięki nim szybko usunąć rozstępy i ujędrnić skórę na brzuchu, piersiach i pośladkach. Kim wchodziła do kliniki tylnymi drzwiami tak, by nikt jej nie zauważył. Zakładała też dresy i sportowe buty, aby wszyscy myśleli, że idzie na siłownię lub właśnie wraca z treningu’ – powiedział informator gazety.

Jeżeli to prawda i Kim pomogła nieco naturze, to sumie nic złego – medycyna rozwija się po to, żeby ludzie korzystali z jej zdobyczy. Tylko co na to wszystko Kanye, który ostatnio zabronił swojej narzeczonej kolejnych zabiegów?

Piątek, 22. Listopada 2013

fb custom audience

adform