Justin Bieber przerywa milczenie!

'Mam gdzieś, co o mnie mówią'

O Justinie Bieberze było ostatnio głośno nie tylko ze względu na jego kawałki, Music Mondays czy nawet rozstanie z Seleną Gomez. Przede wszystkim mówiło się o rozrabianiu. Bo Biebs rozrabiał sporo.

Impreza, na której policja pokazała się aż 3 razy, smarowanie tagów po murach, sikanie do wiadra, jazda po kasynie na rowerze 'pożyczonym' od ochrony – a to wcale nie wszystkie jego ostatnie szaleństwa! Do tej pory wielu ludzi wielokrotnie krytykowało Justina, on sam jednak milczał jak zaklęty i w ogóle nie komentował żadnych skandali ze swoim udziałem.

Wokalista postanowił jednak wreszcie przerwać milczenie! W wywiadzie dla ‘The Hollywood Reporter’ szczerze odpowiedział na kilkaniezbyt wygodnych pytań ze strony redakcji. Zapytany o to, co sądzi o krytyce, odpowiedział: ‘Mam to gdzieś! Bywam lekkomyślny, ale nie przejmuję się tym, co mówią inni. Wiem, kim jestem i co robię ze swoim życiem. Jestem wokalistą, tekściarzem, artystą, człowiekiem, osobą. Jestem szczęśliwy z tego, jaki mężczyzną się staję’.

W wywiadzie wspierał Justina jego manager, Scooter Braun.__ ‘Plotki pojawiają się w takim tempie, że za nimi nie nadążamy. Mówcie co chcecie. Justin nie oszaleje, nie skończy na odwyku. Dziewięć miesięcy temu twierdził, że odchodzi od zmysłów – ale od tamtej pory nie opuścił żadnego koncertu. Jest twardy’__ – zapewnił manager Justina. 9 miesięcy temu? To przecież wtedy, kiedy Selena ostatecznie rzuciła Biebsa! Faktycznie zakończenie związku było dla niego traumą…

W wywiadzie Justin i Scooter sporo mówili także o planach na przyszłość i muzycznych inspiracjach Justina. Jednak najciekawsze jest to, co piosenkarz powiedział o słówku SWAG. Niestety, Beliebersi – Justin już chyba nie chce być kojarzony z tym określeniem. ‘Nie lubię już mówić ’SWAG’. To mega ograne’.

Chyba musimy oficjalnie to powiedzieć. SWAG oficjalnie wychodzi z mody! Szkoda, czy faktycznie ten tekst się już mocno zużył?

Piątek, 22. Listopada 2013

fb custom audience

adform