Czerwony dywan AMA 2013

Kto wypadł najlepiej?

Podczas wczorajszej ceremonii rozdania nagród American Music Awards nie mniejsze wrażenie od występów gwiazd robił czerwony dywan. Gwiazdy starannie dobrały kreacje na tę okazję – było na co popatrzeć!

Królową wieczoru była bez wątpienia Taylor Swift. Zwyciężczyni 4 kategorii AMA 2013 wystąpiła w ultrakrótkiej, złotej mini z cekinów. Wyglądała po prostu fenomenalnie! Podobnie jak Ariana Grande w kreacji Dolce & Gabbana. Pięknie wypadła także Katy Perry w czarnej sukni w białe grochy i biało-czerwone kwiaty, chociaż to zupełnie inny styl niż Tay. Wrażenie robiła także Nicole Richie w eleganckiej i prostej, ale mega seksownej kreacji od Emilio Pucci. Nieco podobną suknię miała na sobie pięknie odchudzona Christina Aguilera – niestety, trochę popsuła efekt nadmiarem błyszczącej biżuterii.

Niestety, nie obyło się bez modowych wpadek… Kelly Osbourne wystąpiła w popielatej sukience, dzięki której stała się szarą myszką. Nie popisała się też Sarah Silverman ze swoją żółtą, wąską sukienką, która bezlitośnie ścisnęła jej biust i totalnie pozbawiła talii, zaburzając wszelkie możliwe proporcje ciała.

Zobaczcie galerię zdjęć gwiazd z czerwonego dywanu American Music Awards 2013! Kto podoba się Wam najbardziej?

Poniedziałek, 25. Listopada 2013

fb custom audience

adform