Miley śpiewa z kotkiem na AMA 2013

Tak słodko jeszcze nie było!

Miley Cyrus polubiła kontrowersje na tyle, że na wieść o każdym jej publicznym występie każdy wstrzymuje oddech i zachodzi w głowę – co wokalistka odstawi tym razem?! Nie inaczej było w przypadku niedzielnej ceremonii rozdania nagród American Music Awards. Po słynnym sexy tańcu z Robinem Thicke na MTV VMA 2013 i joincie na scenie na MTV EMA 2013 wiele spodziewaliśmy się po wykonie Miley na wczorajszej imprezie!

O dziwo, było zupełnie spokojnie – a jednak występ piosenkarki na pewno będzie niezapomniany! Miley wykonała swój ostatni hicior, czyli ‘Wrecking Ball’ w duecie z… przesłodkim, rudym kotkiem wyświetlanym na telebimie! Kot ‘śpiewał’ razem z wokalistką poruszając pyszczkiem, ruszał uszkami, mrugał wieeelkimi oczami niczym słynny kocur ze ‘Shreka’ i płakał. Diamentami.

Niby prosta animacja, ale pomysł genialny. Wszyscy kochają koty, zwłaszcza tak slodkie – Miley wiedziała, co robi. Zobaczcie występ wokalistki i kota na American Music Awards 2013!

A skoro o Miley mowa… w tym tygodniu lecimy z urodzinowym dokumentem o Miley – TUTAJ możecie sprawdzić, w jakich godzinach pojawi się na naszej antenie!

Poniedziałek, 25. Listopada 2013

fb custom audience

adform