Święto One Direction - podsumowanie

Co się działo na 1D Day?

Chłopaki z One Direction przygotowali dla swoich fanów w sobotę wspaniałą niespodziankę. Chodzi oczywiście o długo zapowiadany Dzień One Direction i siedmiogodzinny stream z występami zespołu i innych gwiazd, wywiadami i masą innych atrakcji! Co się działo podczas pierwszego w historii 1D Day? Czas na małe podsumowanie!

Chłopaki zaprosili masę gości! Wywiad przeprowadził z nimi sam Jerry Springer. Oglądaliśmy także wyzwania fanów z najróżniejszych krajów, w tym pomysł polskich fanów. W studio stanęła tekturowa figura Mariusza Pudzianowskiego – zadaniem chłopaków było porównanie ich mięśni do mocarnych bicepsów naszego strongmana. Członkowie zespołu mieli także zgadnąć, ile czasu zajmie Pudzianowi przeciągnięcie autobusu z polskimi fankami 1D. Zadanie wygrał Niall, który był najbliżej faktycznego timingu Mariusza.

Chłopaki wykonali także dla fanów swój hit ‘Story Of My Life’ w wersji akustycznej. Jednak najlepszy był chyba bollywoodzki taniec w wykonaniu Zayna i Louisa. Te kocie ruchy, mmmm…

Jeżeli przegapiliście stream na żywo z 1D Day, śledźcie kanał zespołu na YouTube. Już wkrótce może się tam pojawić nagranie z całości święta One Direction!

Poniedziałek, 25. Listopada 2013

fb custom audience

adform