Dawid Kwiatkowski opublikował całą płytę w sieci!

Można słuchać na legalu!

Debiutancka płyta Dawida Kwiatkowskiego, '9893', okazała się prawdziwym hitem. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się w sklepach, a nakład jest już prawie zupełnie wyczerpany!

*Fani wokalu Dawida rzucili się do sklepów i wykupili praktycznie wszystkie krążki! *’9893’ jest w tej chwili najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce – album okrył się już złotem! Dawid zmartwił się, że wielu fanów nie zdążyło kupić jego debiutanckiego krążka. Jako że w sieci pojawiły się już pirackie kopie, wokalista postanowił opublikować wszystkie piosenki na swoim kanale na YouTube!

‘Moją ZŁOTĄ płytę dodałem dziś na mój kanał YouTube, dlaczego? Jest kilka powodów, pierwszy to taki, że po prostu w wielu miastach płyta nie jest już dostępna, bo została wykupiona i trzeba czekać na dostawę, a ludzie chcą już jej posłuchać, a dwa – no nie okłamujmy się, utwory już szaleją na różnych portalach, oczywiście nielegalnie – ale co zrobisz z kradziejami jednymi, nic… sooooooooł here!’ – napisał Dawid na swoim Fejsie, podając link do płyty.

“Na playliście utworzonej przez Dawida znajdziecie wszystkie 13 utworów, które weszły w skład '9893'. Miłego słuchania! ":https://www.youtube.com/user/dawidkwiatkowskiVEVO

Wtorek, 26. Listopada 2013

fb custom audience

adform