Lorde znów hejtuje!

Kogo ma na celowniku?

Naczelna hejterka sceny muzycznej znów w natarciu! Lorde, siedemnastoletnia wokalistka z Nowej Zelandii, nie waha się mówić wprost, co (i kto) nie podoba jej się w show businessie. Obraziła już Justina Biebera, Selenę Gomez, Taylor Swift i Davida Guettę, którego nazwała 'obrzydliwym'.

Lorde była także oskarżana o rasizm w związku z tekstem piosenki ‘Royals’, który zawiera krytykę raperów nawijających o drogich samochodach i imprezach.
Piosenkarka nic sobie nie robi z opinii innych i postanowiła rozwinąć temat… W ostatnim wywiadzie powiedziała, że współcześni raperzy rapują o sprawach, których nie są w stanie zrozumieć ani zaakceptować!

‘Najczęściej piszą o bzdurach, bo są tak bogaci, że nie mają już żadnych konkretnych celów ani ambicji. Z ich tekstów się to wprost wylewa i sprawia, że słuchacze czują się wyobcowani. Dużo słuchałam Nicki Minaj, Drake’a, nawet Lany Del Rey, ale zrozumiałam, że ich twórczość nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie znam nikogo tak bogatego, sama też nie jestem, więc to dla mnie bez sensu’ – powiedziała Lorde.

Hmmm… Zastanawiamy się, czy ona robi to wszystko tak na serio. Jaki jest sens krytykowania wszystkich i wszystkiego, gdy jest się początkującą wokalistką? Lorde, wyluzuj trochę!

Czwartek, 28. Listopada 2013

fb custom audience

adform