Motor z 'Bound 2' sprzedany na aukcji!

Na czym teraz będzie jeździł z Kim?

Pamiętacie kiczowaty teledysk Kanye Westa do 'Bound 2', na którym jeździł na motocyklu z półnagą Kim Kardashian i rapował na tle Wielkiego Kanionu? Pojazd, który odegrał tak ważną rolę w wideo, został wystawiony na aukcję i sprzedany za 4500 funtów, czyli ponad 22 tysiące złotych!

Firma, która dostarczyła motor na plan teledysku, postanowiła wystawić go na eBayu. ‘Kiedy dowieźliśmy motocykl na miejsce, nie mieliśmy pojęcia, że Kanye i Kim będą na nim uprawiać seks. To dowodzi, że CRF 2010 jest jednym z najbardziej odpornych motocykli i zniesie wszystko. Nie wyczyściliśmy motoru, więc zwycięzca aukcji otrzyma go wraz ze wszelkimi śladami i pozostałościami z planu teledysku – być może będzie to złoty pył z jednorożca lub cokolwiek, czym Kanye wystrzelił ze swojego magicznego penisa’ – napisał wystawca w ogłoszeniu.

Pełna szydera! Jeżeli to faktycznie ten motor, to chyba dostawca już nie będzie realizować zleceń do teledysków Kanye… Mocno pojechane! Przy tym opisie parodia 'Bound 2' w wykonaniu Jamesa Franco i Setha Rogena to pikuś…

Czwartek, 28. Listopada 2013

fb custom audience

adform