Mila Kunis jest w ciąży?!

To dlatego Ashton wreszcie się rozwiódł?

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się kilkanaście lat temu na planie serialu komediowego ‘Różowe lata siedemdiesiąte’. Ich drogi jednak się rozeszły… Zaiskrzyło jednak między nimi ponownie, gdy związek Ashtona z Demi Moore przechodził etap poważnego kryzysu, który zakończył się rozstaniem. Od tamtej pory Mila i Ahston są razem, jednak aktor wciąż oficjalnie był mężem Demi.

Po długich dyskusjach Ashton i Demi dogadali się wreszcie co do podziału majątki i ostatecznie rozstali. Czy przyczyną może być ciąża Mili Kunis? Fakt, że Ashton mocno przyśpieszył ze sprawami rozwodowymi i ostatnio agresywnie bronił swojej dziewczyny przed obiektywami paparazzi ma podobno świadczyć o ciąży!

Jak donosi TMZ, Kunis ostatnio podejrzanie często wybiera obszerne, luźne kreacje, luźne dżinsy i tuniki. Jak wiadomo, takie stroje pomagają ukryć ciążowy brzuszek!

Jak sądzicie, czy niedługo usłyszymy o zaręczynach Mili i Ashtona? Aktor już raz próbował się oświadczyć, jednak jego ukochana nie chciała słyszeć o zaręczynach przed uregulowaniem spraw z Demi. Czyżby teraz sprawy miały potoczyć się szybko…?

Piątek, 29. Listopada 2013

fb custom audience

adform