Nowy kawałek Justina Biebera!

Posłuchajcie 'Change Me'

Jak co poniedziałek w ramach cyklu Music Mondays Justin Bieber publikuje kolejne kawałki ze swojej nadchodzącej płyty. Dziś jest to piosenka zatytułowana ‘Change Me’, która hula już na YouTube i iTunesach!

Piosenka jest bardzo romantyczna i melodyjna. Beat w stylu R’n’B zastąpiły delikatne dźwięki fortepianu. Prostota tego kawałka ma w sobie to coś – fortepian i wokal Justina dobrze się zgrywają, tworząc odpowiedni nastrój.

Po raz kolejny dostaliśmy od Justina romantyczną nutę. Jeśli chodzi o tekst kawałka – to prośba o pomoc w dokonaniu zmian i naprawie tego, co złe. Czyżby Justin znowu miał na myśli Selenę? ‘Dziewczyno, jestem gotów, jeśli i ty jesteś/Czy to już tak będzie?/Zejdę z mojej drogi by żyć tak, jak powiesz/Nie chcę być wciąż taki sam/Może Ty mogłabyś mnie zmienić’ – śpiewa Justin w ‘Change Me’.

‘Nie walcz z ogniem/Jeśli krzyczę, mów ciszej/Zrozumienie i cierpliwość/Poczuj ból, który odczuwam/Bądź Spokojem/Pomóż mi poskładać myśli/Zaryzykuj/Zmień moje życie’ – brzmi dalszy tekst piosenki.

Kawałka możecie posłuchać TUTAJ. Jak Wam się podoba?

Poniedziałek, 02. Grudnia 2013

fb custom audience

adform