Rita Ora zagra w '50 twarzach Greya'!

W jakiej roli wystąpi?

Kwestia obsady ekranizacji słynnej powieści E.L. James ‘50 twarzy Greya’ była już szeroko dyskutowana w każdy możliwy sposób. Kiedy producenci filmu ogłosili, że w roli Anastacii zobaczymy Dakotę Johnson, a jako Christian wystąpi Charlie Hunnam, fani serii strasznie się oburzyli i zaczęli żądać natychmiastowej wymiany aktorów na uwielbianych przez nich Matta Bomera i Alexis Bledel.

Spekulacje i kłótnie w sieci przybrały na sile, gdy Hunnam zrezygnował z udziału w projekcie. Fani uznali, że to świetna okazja, by kontynuować walkę o zmiany. Finalnie nowym Christianem Greyem został Jamie Dornan, co wydaje się być dobrym wyborem w kontekście pierwszej sesji zdjęciowej z Dakotą. To jednak wcale nie koniec newsów castingowych. Okazało się, że rolę w ‘50 twarzach Greya’ dostała sama… Rita Ora!

Rita zagra Mię, czyli adoptowaną siostrę Christiana. ‘To już oficjalne! Jestem w obsadzie @FiftyShades of Grey jako Mia, siostra Christiana. #FiftyShades’ – napisała wczoraj na Twitterze zachwycona piosenkarka.

WOW! Czekamy na film, a Wy?

Wtorek, 03. Grudnia 2013

fb custom audience

adform