Świąteczna kartka Kardashianów

Jest bogato!

Rodzina Kardashianów od wielu lat kontynuuje ciekawą świąteczną tradycję. Co roku wszyscy Kardashianowie robią sobie inne, grupowe zdjęcia w rozmaitych stylizacjach i sceneriach, aby wysyłać je potem w formie kartek świątecznych do rodziny i przyjaciół na Boże Narodzenie. W tym roku przeszli samych siebie – a raczej fotograf, który wymyślił dla nich coś naprawdę niesamowitego!

Autorem zarówno scenografii, jak i samej sesji zdjęciowej był kontrowersyjny fotograf David LaChapelle. Na pomysł, aby to właśnie on uwiecznił Kardashianów, wpadł Kanye West, który jak zwykle wie doskonale, kto jest na topie. Powstało niezwykłe dzieło w psychodelicznej, baśniowej scenerii…

Na fotografii widnieją wszyscy członkowie rodziny – Kris Jenner pozuje w seksownej, długiej sukni na starej kinowej kasie, podczas gdy jej mąż jest zamknięty w wielkiej, szklanej tubie. Khloe i Kourtney w seksownych czerniach zajmują się dziećmi, Kendall i Kylie pozują jako egipskie boginie, a Kim majestatycznie schodzi po schodach w kreacji z dekoltem w kształcie łezki, fantastycznie eksponującym jej biust.

Całość emanuje atmosferą luksusu, ale i wygląda niepokojąco. Zobaczcie, jak wyszło!

Wtorek, 03. Grudnia 2013

fb custom audience

adform