Chris Brown pozwany na ponad 3 miliony!

Auć, uderzy go po kieszeni...

Wprawdzie Chris Brown aktualnie grzecznie siedzi w ośrodku terapeutycznym, gdzie tęskniąc za jointami uczy się kontrolować agresję, to jednak przeszłość wciąż go ściga. Piosenkarz właśnie dostał pozew na 3 miliony dolarów od pobitego kuzyn Franka Oceana!

W ubiegłym roku Chris i Frank Ocean pobili się na parkingu pod studiem w Los Angeles. Było ostro, więc na pomoc Frankowi ruszył jego kuzyn, Sha’Keir Duarte. Wtedy Hood, ochroniarz Chrisa, spuścił chłopakowi niezły łomot… Podobno kopał go po brzuchu i głowie na wyraźne polecenie Browna!

Sha’Keir twierdzi, że należy mu się za ciężkie pobicie 3 miliony dolarów odszkodowania – po milionie za uszkodzenia ciała, stres i straty moralne. Plus 60 tysięcy zwrotu kosztów leczenia! Chrisowi musiało się podnieść ciśnienie, kiedy dostał ten pozew… Nie zamierza jednak dawać za wygraną. Postanowił… pozwać Sha’Keira za prowokowanie i wszczęcie bójki.

Który z nich ma rację? Z jednej strony Chris jako pracodawca odpowiada za swojego ochroniarza, z drugiej – Sha’Keir nie został zaatakowany, tylko sam zaatakował Chrisa bijącego się z Frankiem… Ciekawe, jak to się skończy!

Środa, 04. Grudnia 2013

fb custom audience

adform