Snooki uwielbia Miley Cyrus!

  'Ona jest mną sprzed 3 lat'

  Kiedy patrzy się dzisiaj na Snooki pochłoniętą bez reszty życiem rodzinnym i wychowywaniem małego Lorenzo, trudno uwierzyć, że za czasów "Ekipy z New Jersey’ była zwariowanym żywiołem każdej imprezy. Po urodzeniu dziecka zmieniła się o 180 stopni!

  W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiadała o swojej przemianie i porównała się do… Miley Cyrus, którą po prostu uwielbia! ‘Mogłabym kupić dla nas bransoletki najlepszych przyjaciółek, czuję że mogłybyśmy się zaprzyjaźnić. Mimo że jest szaloną i imprezową dziewczyną. Miley jest jak ja sprzed trzech lat, wiem dokładnie, przez jaki etap przechodzi. Dziewczyny chcą szaleć i ona to robi’ – powiedziała Snooki.

  ‘Mogłabym kupić jej mnóstwo świątecznych prezentów! Byłyby tam wibratory, seks-zabawki i ciuchy dla striptizerek, bo Miley kocha swoją nagość, a ja kocham na nią patrzeć, kiedy jest półnaga. Jest naprawdę hot. Kupiłabym jej obcisłe lateksowe spodnie i spiczasty biustonosz jak ten Madonny. Mogłaby przechadzać się w tym stroju, albo może usiąść Mikołajowi na kolanach czy twerkować do niego. Ale by się podniecił!’ – dodała gwiazda ‘Ekipy z New Jersey’.

  Hmmm… Ciekawa wizja świąt z Miley, prawda?

  Czwartek, 05. Grudnia 2013

  fb custom audience

  adform