Jennifer Lawrence o sławie

'Dzięki, że kochacie moje filmy, ale dajcie zjeść!'

Jennifer Lawrence udało się pozostać sobą mimo sławy, pieniędzy i Oscara na półce, co nie jest takie oczywiste i nie wszystkim gwiazdom się udaje. Nie brak aktorów i aktorek, którzy nie udźwignęli sławy i popularności… Jen jednak jest tak ciepłą, rozsądną i pozytywną osobą, że radzi sobie z tą sytuacją doskonale!

W ostatnim wywiadzie dla australijskiej edycji czasopisma ‘Marie Claire’ aktorka szczerze opowiedziała o blaskach i cieniach bycia sławną. ‘Chciałabym móc iść do restauracji i zjeść w spokoju. Dzięki, że kochacie moje filmy, bardzo to doceniam, ale najlepsze, co moglibyście dla mnie zrobić, to po prostu dać mi zjeść i iść do domu. Niestety, chyba jednak muszę zaakceptować, że nie mogę zjeść w spokoju posiłku, żeby nikt mnie w tym czasie nie zaczepił’ – powiedziała artystka.

‘Robię wszystko, co powinna robić 23-latka. Umawiam się z przyjaciółką, która jeśli poproszę ją o rozładowanie zmywarki, każe mi spadać. Lubię życie w normalności’ – dodała Jen.

Zapytana o podejście do pieniędzy powiedziała natomiast: ‘W zeszłym roku zarobiłam 27 milionów dolarów, to oznacza, że jestem bogata. Mój tata pomaga mi zarządzać pieniędzmi. Wydaję mniej więcej tyle samo, co kiedyś. Ale miło jest mieć świadomość, że kiedyś będę mogła dzięki tej kasie zapewnić przyszłość moim wyimaginowanym dzieciom’ – powiedziała aktorka.

Trudno chyba znaleźć równie skromną gwiazdę, prawda? Jen, rządzisz!

Piątek, 06. Grudnia 2013

fb custom audience

adform