Kim Kardashian oszukana!

Kanye wcale nie zamawiał jej portretu

Kiedy Monica Warhol pochwaliła się światu, że Kanye West zamówił u niej piękny portret Kim Kardashian w stylu pop-art, wszyscy uznali, że to wyjątkowy prezent i dowód miłości rapera do matki jego córki.* Wszystko pięknie, tylko… to wszystko ściema!*

Owszem, obraz powstał. Owszem, namalowała go Monica Warhol. Problem w tym, ze ani Kanye, ani Kim nie wiedzieli o tym, a tym bardziej niczego nie zamawiali u artystki! ‘Nigdy nie słyszałam o tej kobiecie. Cała ta sprawa to oszustwo obliczone na to, żeby o Warhol zrobiło się głośno. Ma swoje 15 minut sławy dzięki posłużeniu się mną i tej ściemnionej historii’ – skomentowała jednoznacznie Kim.

Monica Warhol oczywiście idzie w zaparte twierdząc, że Kanye na 100% zamawiał obraz i zapewne chciał zrobić Kim niespodziankę. Kiedy obraz pojawił się w sieci, niespodzianka została ‘spalona’ i dlatego Kanye już nie chciał portretu.

Coś nam się nie chce wierzyć, żeby Kanye zamawiał portret-niespodziankę dla Kim i nie zaznaczył, że potrzebna jest dyskrecja… Warhol nieźle rozegrała tę akcję – dzięki tej ściemie usłyszało o niej pół świata!

Piątek, 06. Grudnia 2013

fb custom audience

adform