Selena była na odwyku!

  Zrobiła to dla przyjaciółki

  Selena Gomez jest jedną z najspokojniejszych i najbardziej poukładanych gwiazd show businessu. Trudno znaleźć plotki o jakichkolwiek skandalach z nią związanych – Sel nie zmienia facetów co pięć minut i nie przesadza na imprezach, za to zawsze zachowuje się jak prawdziwa dama. Uwierzylibyście, że… była w ośrodku odwykowym?!

  Spokojnie – Selena wprawdzie faktycznie była na terapii, ale nie chodziło wcale o nią! Piosenkarka poszła na spotkanie z grupą przechodzącą odwyk razem ze swoją najlepszą przyjaciółką Demi Lovato, aby wesprzeć ją w trudnym zadaniu podzielenia się swoją historią. Trudno chyba o lepszy dowód przyjaźni i zaangażowania!

  Wprawdzie Demi nakręciła film i napisała książkę o swojej drodze do odzyskania kontroli nad swoim życiem, to jednak wciąż ciężko jej przychodzi publiczne opowiadanie o swojej trudnej drodze. Takie wystąpienia na żywo ją przerażają – chciała jednak podzielić się swoją historią w grupie wsparcia jednego z ośrodków terapeutycznych. Selena poszła tam razem z nią, żeby ją wesprzeć i podnieść na duchu!

  Słodko, prawda? To wspaniale, że Demi zawsze może liczyć na swoją najlepszą przyjaciółkę!

  Środa, 11. Grudnia 2013

  fb custom audience

  adform