Katy Perry była uzależniona od... Cheetosów?!

  Koszmar na miarę Katy!

  Choć minęło sporo czasu, Katy Perry dopiero niedawno pogodziła się w pełni z rozstaniem z Russellem Brandem. Do tej pory była raczej oszczędna w słowach, jeżeli chodzi o byłego i ich rozwód. Teraz udziela jednego szczerego wywiadu za drugim! Chyba ma potrzebę ostatecznego rozliczenia się z przeszłością…

  __’W ciągu dwóch tygodni pojęłam całą prawdę o swoim małżeństwie. Pomyślałam – ‘Nie dam rady o tym myśleć. To dla mnie za trudne’. Po prostu pożerałam Flamin’Hot Cheetos i piłam przez dwa tygodnie, to wszystko’ __- powiedziała Katy w ostatnim wywiadzie.

  Po dwóch tygodniach zamknięcia w domu z Cheetosami i drinkami Katy zaczęła powoli dochodzić do siebie. Wprost z załamania nerwowego przeszła jednak w depresję… Wszystko jednak się ułożyło dzięki wsparciu jej najlepszej przyjaciółki, czyli Rihanny. I oczywiście nowej miłości – Johna Mayera!

  Dobrze, że w końcu odstawiła Cheetosy – w końcu jeśli ‘jesteś tym, co jesz’, Katy wkrótce mogłaby zamienić się w coś dziwnego. A tego byśmy nie przeżyli. Bo Katy najlepsza jest taka, jaka jest!

  Środa, 11. Grudnia 2013

  fb custom audience

  adform