Harry Styles jednak spotyka się z Kendall Jenner!

Przyjaźń, czy miłość...?

Kiedy paparazzi po raz pierwszy przyłapali Harry’ego Stylesa i Kendall Jenner na wspólnej kolacji, wszyscy byli przekonani, że kroi się nowy romans. Wokalista One Direction szybko jednak zdementował plotki – co nie znaczy, że przestał spotykać się z piękną siostrą Kim…

Parę przyłapano niedawno na kolejnym wspólnym wyjściu – wybrali się do restauracji w Los Angeles na obiad. Ale to jeszcze nic! Kilka dni wcześniej fotoreporterzy namierzyli Kendall w hotelu Gansevoort w Nowym Jorku. Chwilę później pojawił się tam także Harry Styles… Czy to możliwe, że spędzili razem noc?

Pogłoski o romansie zdementowała tym razem mama Harry’ego, Anne Twist. ‘Kiedy będzie na to gotowy, będzie naprawdę dobrym partnerem dla jakiejś dziewczyny. Na razie jednak nie planuje się z nikim wiązać. Miał ze dwie dziewczyny, gdy był młodszy, ale żadna nie była jakaś wyjątkowa’ – powiedziała mama wokalisty w wywiadzie dla ‘Teen Now’.

Uuu… Niezły pojazd po Taylor Swift, prawda? Mama Harry’ego zasugerowała, że artysta nigdy nie brał jej na poważnie! Musiało zaboleć… Ciekawe, czy Tay zadzwoniła z wymówkami do Harry’ego!

Środa, 11. Grudnia 2013

fb custom audience

adform