Snooki o operacjach plastycznych i bullyingu

'Gdybym się operowała, wiedzielibyście o tym'

Snooki po porodzie schudła w sposób naprawdę spektakularny – nie dość, że zgubiła wszystkie ciążowe kilogramy, to jeszcze uzyskała figurę supermodelki! Wprawdzie sukces zawdzięcza ciężkiej pracy na siłowni i diecie, to jednak wciąż wiele osób oskarża ją, że poszła pod nóż…

W ostatnim wywiadzie Snooks postanowiła odnieść się do tych zarzutów! __’Gdybym kiedykolwiek miała operację plastyczną, wiedzielibyście o tym, bo bym wam powiedziała. Nie obawiam się mówić czegokolwiek jasno. Zawsze mówię o sobie prawdę’ __- zapewniła gwiazda ‘Ekipy z New Jersey’.

Snooki opowiedziała także co nieco o swoich przejściach w liceum, gdzie padła ofiarą bullyingu… ‘Mam gruba skórę, bo w liceum zawsze prześladowały mnie starsze dziewczyny. To się zdarzało codziennie, doszło do tego, że bałam się iść sama korytarzem. Myślałam, że chcą mnie pobić. W końcu postanowiłam się postawić. Po prostu któregoś razu stanęłam przed nimi i powiedziałam – ’Dajcie mi spokój’! Były tak zdziwione, że więcej mnie nie zaczepiały’ – powiedziała Snooki.

Ciekawe, co teraz myślą o niej dziewczyny, które kiedyś ją poniżały. Może żałują, że nie były dla niej milsze?

Czwartek, 12. Grudnia 2013

fb custom audience

adform