Kim Kardashian chce być jak księżna Kate!

Założy jej suknię ślubną?

Kim Kardashian i Kanye West nigdy nie ukrywali, że brytyjska monarchia jest dla nich czymś bardzo inspirującym i wyjątkowym. Raper podkreślił już raz z właściwą sobie skromnością, że jego zdaniem mała North ma w Stanach taki sam status, jak mały książę Jerzy w Wielkiej Brytanii. Jego narzeczona uważa zaś księżną Kate Middleton za ikonę stylu i marzy, by wystąpić na ślubie w identycznej sukni, jak ona!

Kim od wielu lat ma obsesję na punkcie monarchii, a w Kate jest po prostu zakochana. Gdy Kanye się jej oświadczył, od razu wiedziała, że musi mieć suknię brytyjskiej księżnej! Gwiazda po prostu uwielbia elegancki, stonowany styl żony księcia Williama i chciałaby na swoim ślubie wyglądać równie dostojnie i zjawiskowo, jak ona. Zamierza założyć także tiarę, by poczuć się jak prawdziwa księżniczka! Nie dziwimy się – w końcu będzie to najważniejszy dzień w jej życiu. Niby już trzeci, ale po co wytykać poprzednie śluby-niewypały…

‘Kim i Kanye myślą, że fajnie byłoby mieć złoty tron, na którym mogliby zasiadać podczas ceremonii. Mają już w swoim nowym domu pokój urządzony specjalnie w stylu Pałacu w Buckingham – dlaczego nie mieliby pójść dalej’ – powiedział ich znajomy.

Złoty tron? Coś nam się wydaje, że książę William i księżna Kate są jednak skromniejsi niż Kim i Kanye…

Poniedziałek, 16. Grudnia 2013

fb custom audience

adform