Apel Miley Cyrus: 'Uwolnić sutek!!!'

O co chodzi?

Jako że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, gwiazdy coraz częściej podkręcić atmosferę – składają fanom życzenia, pokazują swoje świąteczne dekoracje lub wysyłają wymyślne kartki, jak rodzina Kardashianów. Wszystko to brzmi bardzo sympatycznie, ale raczej nudno i zwyczajnie… No chyba, że świąteczną atmosferę wprowadza Miley Cyrus!

Autorka ‘Wrecking Ball’ i (ostatnio) naczelna skandalistka show businessu postanowiła uczcić zbliżające się święta na swój własny sposób. Opublikowała na Twitterze dwie ciekawe fotki – na jednej z nich przykłada sobie do oka wielki, gumowy sutek, na drugim zaś podciąga bluzkę pokazując piersi (które jednak są zasłonięte gwiazdkami z napisem ‘Wesołych Świąt’. O co chodzi?

Obydwa zdjęcia piosenkarki to element kampanii ‘Uwolnić sutek’, która ma na celu zmianę systemu oceniania i dopuszczania dopuszczania filmów do dystrybucji kinowej. W Stanach Zjednoczonych bez przeszkód można pokazać w kinie sceny przemocy, za to cenzuruje się nagie ciało – m.in. nagie, damskie sutki. Autorki akcji sprzeciwiają się temu systemowi, a Miley wspiera je w 100%!

Co sądzicie o udziale wokalistki w tej kampanii?

Poniedziałek, 16. Grudnia 2013

fb custom audience

adform