Demi Lovato o uzależnieniu od kokainy

'Nie byłam w stanie wytrzymać godziny bez koksu'

Demi Lovato dopiero niedawno poradziła sobie z demonami przeszłości. Pokonała anoreksję i bulimię, a także depresję i uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Udało jej się to w dużej mierze dzięki Selenie Gomez – na wsparcie przyjaciółki może zresztą liczyć zawsze i wszędzie!

Piosenkarka postanowiła otwarcie mówić o swoich doświadczeniach po to, by skorzystali na tym inni, którzy borykają się z podobnymi problemami. W ostatnim wywiadzie dla ‘Access Hollywood’ postanowiła opowiedzieć o tym, jak bardzo narkotyki zawładnęły jej życiem… ‘Nie byłam w stanie wytrzymać godziny bez kokainy, zabierałam ją nawet na pokład samolotu. W zasadzie szmuglowałam narkotyk – czekałam, aż wszyscy pójdą spać i wtedy zażywałam. Wymykałam się do toalety, żeby wciągnąć. Czasem to było trudne, ale byłam sprytna. Potrafiłam w tym okresie naprawdę świetnie manipulować ludźmi’ – wyznała gorzko Demi.

‘Na lotnisku zawsze miałam butelkę Sprite’a wypełnioną wódką. Potrafiłam być wstawiona o 9 rano. Cieszę się, że udało mi się z tego wyjść’ – dodała wokalistka.

Trzymamy kciuki za Demi – oby już zawsze była silna i nigdy nie wróciła do nałogów!

Poniedziałek, 16. Grudnia 2013

fb custom audience

adform