Kanye West obrażony na Grammy

Dwie nominacje to mało?!

Kilka dni temu ogłoszono nominacje do nagród Grammy – jednych z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie muzyki. Nie mniej ważne od samych nagród są nominacje – sam fakt, że ktoś znalazł się na liście kandydatów do statuetek Grammy oznacza, że jest naprawdę dobrym muzykiem z wyższej półki! Niestety, nie wszystkim to wystarcza…

Kanye West chyba pozazdrościł Macklemore’owi i Pharrellowi, którzy zgarnęli aż po siedem nominacji. On sam zgarnął tylko dwie, ale za to nie byle jakie – w kategoriach Najlepszy album rapowy i Najlepszy utwór rapowy. To mu jednak nie wystarcza – raper poczuł się bardzo dotknięty faktem, że ma szanse tylko na dwie statuetki!

‘Mam 36 lat i 21 nagród Grammy. To więcej niż jakikolwiek inny 36-latek. Jednak żadnej z tych 21 statuetek nie wygrałem w starciu z białym artystą. Mój album ’Yeezus’ jest na pierwszym lub drugim miejscu każdej z listy przebojów. Ale dostał tylko dwie nominacje do Grammy! Co oni chcą mi powiedzieć? Myślą, że nie zauważę? Myślą, że nie mam wystarczających wpływów, by podważyć ich wiarygodność? Kiedy mówię o marginalizowaniu czyichś osiągnięć, mam na myśli właśnie takie akcje… Ludzie podchodzą i gratulują mi 2 nominacji. A ja piep**ę takie nominacje!’ – napisał wkurzony Kanye.

Jak sądzicie, czy jego ostatni album faktycznie zasługuje na więcej kategorii nagród? A może kolejny raz Kanye pokazuje nam, jak wysokie ma mniemanie o sobie?

Poniedziałek, 16. Grudnia 2013

fb custom audience

adform