Nowy trailer 'Believe'

Co zobaczymy w filmie o Biebsie?

Światowa premiera kolejnego dokumentu o Justinie Bieberze już za parę dni! Nie możecie się już doczekać? My też! Na szczęście Justin dla osłodzenia oczekiwania wypuścił właśnie nowy zwiastun filmu, z którego można wywnioskować, co nas czeka w kinie.

Trailer jest bardzo dynamiczny i nie przedstawia żadnego konkretnego fragmentu ‘Believe’ – to raczej montaż krótkich, jednosekundowych przebitek z różnych scen. Początek wygląda wspaniale! Wielka sala koncertowa, tłum ludzi, a w tle rozświetlona scena z sylwetką wokalisty… Bomba! W dalszej części zwiastuna nie brak scen z innych koncertów Biebsa, rozdawania autografów i wiwatujących fanów.

‘Believe’ nie będzie jednak opowiadać wyłącznie o relacjach z fanami. Przebitki pokazują także stronę z tabloidu, Justina wygrażającego paparazzi i odciąganego przez ochroniarzy. Zobaczymy na pewno wszystkie blaski i cienie sławy Justina. Dostaniemy też odpowiedzi na kilka pytań i plotek…

Dla fanek niezła gratka – w okolicy 0:46 i 1:54 trailera występuje nie tylko Justin, ale i jego klata bez T-Shirta. So hot – zobaczcie!

Wtorek, 17. Grudnia 2013

fb custom audience

adform