Ashley Tisdale planuje ślub!

Będzie kameralnie i rodzinnie

Wśród gwiazd zapanowała chyba moda na skromne ceremonie ślubne. Pharrell Williams powiadomił wszystkich o swoim ślubie dopiero po fakcie, Kelly Clarkson zaprosiła na ślub tylko synów swojego partnera, Katy Perry i John Mayer także planują ciche zaślubiny… Wychodzi na to, że pompa i błysk fleszy wyszły już z mody i gwiazdy chcą raczej zachować ten wyjątkowy dzień wyłącznie dla siebie!

Nie inaczej jest z Ashley Tisdale, gwiazdą ‘High School Musical’ i serdeczną przyjaciółką Vanessy Hudgens. Aktorka jest zaręczona z muzykiem Christopherem Frenchem i planuje cichą, skromną ceremonię ślubną tylko dla rodziny i najbliższych przyjaciół. ‘Chcemy, żeby było spokojnie i na tyle prywatnie, na ile się da. Nie potrzebujemy rozgłosu’ – powiedziała gwiazda.

Ashley opowiedziała także w wywiadzie, jak bardzo jest szczęśliwa z Chrisem. Ostrzegamy – możecie się przesłodzić! ‘Już w momencie, w którym po raz pierwszy go zobaczyłam, wiedziałam, że to jest to. Uderzyło mnie to natychmiast!’ – powiedziała aktorka.

Prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia… Zazdrościmy!

Wtorek, 17. Grudnia 2013

fb custom audience

adform