Już jest wideo do 'Monster' Eminema i Rihanny!

Mocna rzecz!

Swoją najnowszą płytą Eminem nie tylko powrócił do korzeni, ale i pokazał, że wciąż jest w niesamowitej formie. Każdy kolejny singiel z ‘The Marshall Mathers LP 2’ z miejsca okazuje się hitem – począwszy od ‘Berzerk’ poprzez ‘Survival’, ‘Rap God’ aż po wspaniały numer ‘Monster’ z Rihanną na featuringu.

Wszyscy fani czekali szczególnie na teledysk do tego ostatniego utworu – zwłaszcza, gdy wyszło na jaw, że wystąpi w nim RiRi! Mamy dobre wieści – klip Eminema i Bad Gal już hula w sieci i wygląda niesamowicie dobrze. Jaką historię opowiada?

W teledysku Eminem zasiada na kozetce u seksownej pani psychoterapeutki, w roli której występuje oczywiście Rihanna. Na telewizorze ogląda materiał, który ukazuje emanujące agresją fragmenty jego dawnych klipów i występów… Na ekranie wyświetlają się hasła oddające naturę problemów, z jakimi musiał zmagać się raper, jak ‘Przemoc’ czy ‘Uzależnienie’. Mamy tu też sceny ze szpitala psychiatrycznego i Eminema w kaftanie bezpieczeństwa!

Całość wideo doskonale oddaje przesłanie piosenki – opowiada o ‘potworze spod łóżka’, czyli problemach, które sami sobie stwarzamy i z którymi prędzej czy później będziemy musieli się zmierzyć… Mocna rzecz!

Zobaczcie teledysk do ’ Monster’. Kto wypadł lepiej – RiRi czy Eminem?

Wtorek, 17. Grudnia 2013

fb custom audience

adform